Talde parlamentarioaren xehetasuna

II Legegintzaldia (18/11/1982 - 23/04/1986)

GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO

  • BENCOMO MENDOZA CARLOS MANUELBENCOMO MENDOZA, CARLOS MANUEL

    Electo: La GomeraAlta hartutako data: 29/11/1982

    Baja hartutako data: 23/04/1986

  • BERNÁRDEZ ÁLVAREZ SENÉNBERNÁRDEZ ÁLVAREZ, SENÉN

    Designado: Parlamento de GaliciaAlta hartutako data: 07/12/1982

    Baja hartutako data: 23/04/1986

  • CABRERA CABRERA MIGUELCABRERA CABRERA, MIGUEL

    Electo: FuerteventuraAlta hartutako data: 25/11/1982

    Baja hartutako data: 23/04/1986

  • CANYELLAS I BALCELLS ANTÓNCANYELLAS I BALCELLS, ANTÓN

    Designado: Parlamento de CataluñaAlta hartutako data: 29/12/1982

    Baja hartutako data: 20/03/1984

  • CASTRO CÓRDOBEZ ANTONIO ÁNGELCASTRO CÓRDOBEZ, ANTONIO ÁNGEL

    Electo: La PalmaAlta hartutako data: 29/11/1982

    Baja hartutako data: 23/04/1986

  • CERCÓS PÉREZ RAMIROCERCÓS PÉREZ, RAMIRO

    Electo: SoriaAlta hartutako data: 25/11/1982

    Baja hartutako data: 23/04/1986

  • FERNÁNDEZ PÉREZ GUILLERMO SANTIAGOFERNÁNDEZ PÉREZ, GUILLERMO SANTIAGO

    Electo: NavarraAlta hartutako data: 18/03/1986

    Baja hartutako data: 23/04/1986

  • FERNÁNDEZ-PIÑAR Y AFÁN DE RIBERA RAFAEL CARLOSFERNÁNDEZ-PIÑAR Y AFÁN DE RIBERA, RAFAEL CARLOS

    Designado: Parlamento de AndalucíaAlta hartutako data: 18/02/1983

    Baja hartutako data: 23/04/1986

  • GIL NIETO FERNANDOGIL NIETO, FERNANDO

    Electo: SalamancaAlta hartutako data: 29/04/1985

    Baja hartutako data: 23/04/1986

  • MERINO BAYONA LUIS FRANCISCOMERINO BAYONA, LUIS FRANCISCO

    Designado: Parlamento de AndalucíaAlta hartutako data: 25/11/1982

    Baja hartutako data: 23/04/1986

  • PADRÓN PADRÓN FEDERICOPADRÓN PADRÓN, FEDERICO

    Electo: El HierroAlta hartutako data: 29/11/1982

    Baja hartutako data: 23/04/1986

  • PI-SUNYER I BAYÓ PEREPI-SUNYER I BAYÓ, PERE

    Designado: Parlamento de CataluñaAlta hartutako data: 12/04/1983

    Baja hartutako data: 26/06/1984

      Alta hartutako data: 12/04/1983

    Baja hartutako data: 26/06/1984

  • PI-SUNYER I CUBERTA JOSEPPI-SUNYER I CUBERTA, JOSEP

    Electo: BarcelonaAlta hartutako data: 12/04/1983

    Baja hartutako data: 23/04/1986

  • PORTABELLA I RAFOLS PEREPORTABELLA I RAFOLS, PERE

    Designado: Parlamento de CataluñaAlta hartutako data: 28/12/1982

    Baja hartutako data: 20/03/1984

  • QUIROGA SUÁREZ JOSÉQUIROGA SUÁREZ, JOSÉ

    Electo: OurenseAlta hartutako data: 25/11/1982

    Baja hartutako data: 23/04/1986

  • RAHOLA I D'ESPONA JOSEPRAHOLA I D'ESPONA, JOSEP

    Electo: GironaAlta hartutako data: 12/04/1983

    Baja hartutako data: 23/04/1986

  • RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ JOSÉRODRÍGUEZ FERNÁNDEZ, JOSÉ

    Designado: Parlamento de AndalucíaAlta hartutako data: 26/06/1985

    Baja hartutako data: 23/04/1986

  • RUIZ DE ERENCHUN OFICIALDEGUI ÁNGEL MARÍARUIZ DE ERENCHUN OFICIALDEGUI, ÁNGEL MARÍA

    Designado: Parlamento de NavarraAlta hartutako data: 29/11/1985

    Baja hartutako data: 23/04/1986

  • TERRIENTE QUESADA FRANCISCO JAVIERTERRIENTE QUESADA, FRANCISCO JAVIER

    Designado: Parlamento de AndalucíaAlta hartutako data: 25/11/1982

    Baja hartutako data: 14/02/1983

  • TORRES I PERENYA VÍCTORTORRES I PERENYA, VÍCTOR

    Designado: Parlamento de CataluñaAlta hartutako data: 12/04/1983

    Baja hartutako data: 26/06/1984