Talde Parlamentarioak 1977tik

  • XII Legegintzaldia   (19/07/2016 - )

    Senatariak, guztira (18/10/2017): 266
    GPPTalde parlamentarioakGPSTalde parlamentarioakGPPODTalde parlamentarioakGPERTalde parlamentarioakGPVTalde parlamentarioakGPNTalde parlamentarioakGPMXTalde parlamentarioak
    149
    Senatariak
    62
    Senatariak
    20
    Senatariak
    12
    Senatariak
    6
    Senatariak
    6
    Senatariak
    11
    Senatariak
  • XI Legegintzaldia   (13/01/2016 - 03/05/2016)

    Senatariak, guztira (02/05/2016): 265
    GPPTalde parlamentarioakGPSTalde parlamentarioakGPPODTalde parlamentarioakGPCDLTalde parlamentarioakGPERTalde parlamentarioakGPVTalde parlamentarioakGPMXTalde parlamentarioak
    142
    Senatariak
    67
    Senatariak
    23
    Senatariak
    8
    Senatariak
    8
    Senatariak
    7
    Senatariak
    10
    Senatariak
  • X Legegintzaldia   (13/12/2011 - 27/10/2015)

    Senatariak, guztira (26/10/2015): 265
    GPPTalde parlamentarioakGPSTalde parlamentarioakGPCIUTalde parlamentarioakGPEPCTalde parlamentarioakGPVTalde parlamentarioakGPMXTalde parlamentarioak
    153
    Senatariak
    66
    Senatariak
    13
    Senatariak
    9
    Senatariak
    5
    Senatariak
    19
    Senatariak
  • IX Legegintzaldia   (01/04/2008 - 27/09/2011)

    Senatariak, guztira (26/09/2011): 262
    GPPTalde parlamentarioakGPSTalde parlamentarioakGPECPTalde parlamentarioakGPCIUTalde parlamentarioakGPSNTalde parlamentarioakGPMXTalde parlamentarioak
    125
    Senatariak
    103
    Senatariak
    15
    Senatariak
    8
    Senatariak
    4
    Senatariak
    7
    Senatariak
  • VIII Legegintzaldia   (02/04/2004 - 15/01/2008)

    Senatariak, guztira (14/01/2008): 259
    GPPTalde parlamentarioakGPSTalde parlamentarioakGPECPTalde parlamentarioakGPSNVTalde parlamentarioakGPCIUTalde parlamentarioakGPCCTalde parlamentarioakGPMXTalde parlamentarioak
    123
    Senatariak
    98
    Senatariak
    16
    Senatariak
    8
    Senatariak
    6
    Senatariak
    4
    Senatariak
    4
    Senatariak
  • VII Legegintzaldia   (05/04/2000 - 20/01/2004)

    Senatariak, guztira (19/01/2004): 258
    GPPTalde parlamentarioakGPSTalde parlamentarioakGPCIUTalde parlamentarioakGPECPTalde parlamentarioakGPSNVTalde parlamentarioakGPCCTalde parlamentarioakGPMXTalde parlamentarioak
    149
    Senatariak
    67
    Senatariak
    10
    Senatariak
    12
    Senatariak
    7
    Senatariak
    6
    Senatariak
    7
    Senatariak
  • VI Legegintzaldia   (27/03/1996 - 18/01/2000)

    Senatariak, guztira (17/01/2000): 258
    GPPTalde parlamentarioakGPSTalde parlamentarioakGPCIUTalde parlamentarioakGPSNVTalde parlamentarioakGPMXTalde parlamentarioak
    131
    Senatariak
    100
    Senatariak
    11
    Senatariak
    6
    Senatariak
    10
    Senatariak
  • V Legegintzaldia   (29/06/1993 - 09/01/1996)

    Senatariak, guztira (08/01/1996): 256
    GPPTalde parlamentarioakGPSTalde parlamentarioakGPCIUTalde parlamentarioakGPSNVTalde parlamentarioakGPCCTalde parlamentarioakGPMXTalde parlamentarioak
    114
    Senatariak
    111
    Senatariak
    12
    Senatariak
    6
    Senatariak
    5
    Senatariak
    8
    Senatariak
  • IV Legegintzaldia   (21/11/1989 - 13/04/1993)

    Senatariak, guztira (12/04/1993): 255
    GPGCDSTalde parlamentarioakGPGCIUTalde parlamentarioakGPGSNVTalde parlamentarioakGPGPTalde parlamentarioakGPGSTalde parlamentarioakGPGMXTalde parlamentarioak
    0
    Senatariak
    15
    Senatariak
    6
    Senatariak
    98
    Senatariak
    142
    Senatariak
    16
    Senatariak
  • III Legegintzaldia   (15/07/1986 - 02/09/1989)

    Senatariak, guztira (01/09/1989): 252
    GPCDSTalde parlamentarioakGPCIUTalde parlamentarioakGPSNVTalde parlamentarioakGPMXTalde parlamentarioakGPSTalde parlamentarioakGPCPTalde parlamentarioak
    11
    Senatariak
    11
    Senatariak
    7
    Senatariak
    15
    Senatariak
    152
    Senatariak
    70
    Senatariak
  • II Legegintzaldia   (18/11/1982 - 23/04/1986)

    Senatariak, guztira (22/04/1986): 250
    GPCSTalde parlamentarioakGPMXTalde parlamentarioakGPSNVTalde parlamentarioakGPSTalde parlamentarioakGPPTalde parlamentarioak
    8
    Senatariak
    15
    Senatariak
    11
    Senatariak
    154
    Senatariak
    66
    Senatariak
  • I Legegintzaldia   (27/03/1979 - 31/08/1982)

    Senatariak, guztira (30/08/1982): 194
    GPCDISTalde parlamentarioakGPMXTalde parlamentarioakGPUCDTalde parlamentarioakGPSATalde parlamentarioakGPSVTalde parlamentarioakGPSTalde parlamentarioak
    9
    Senatariak
    23
    Senatariak
    105
    Senatariak
    22
    Senatariak
    12
    Senatariak
    42
    Senatariak
  • Konstituziogilea   (13/07/1977 - 02/01/1979)

    Senatariak, guztira (01/01/1979): 0
    GPAITalde parlamentarioakGPEDCTalde parlamentarioakGPITalde parlamentarioakGPUCDTalde parlamentarioakGPPSITalde parlamentarioakGPSSTalde parlamentarioakGPSVTalde parlamentarioakGPMXSTalde parlamentarioak
    0
    Senatariak
    13
    Senatariak
    0
    Senatariak
    108
    Senatariak
    20
    Senatariak
    51
    Senatariak
    8
    Senatariak
    6
    Senatariak