El Congrés del Diputats i el Senat estan dissolts des del dia 24 de setembre de 2019. I es tornarán a constituir el dia 3 de desembre de 2019

CHECA SIMÓ, MARÍA JESÚS

Dades generals

Fotografia de CHECA SIMÓ, MARÍA JESÚS
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • IV Legislatura
  • Electa: Badajoz.
  • Fecha: 29/10/1989
  • Baja (cese (miembro de la Diputación Permanente)): 28/06/1993
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GS)
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Partit polític:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

CÀRRECS AL SENAT


    • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

      • Mesa del Senat

        • SECRETARIA 2ª. MESA DEL SENADO (21/11/1989 al 13/04/1993)
      • Diputació Permanent

        • VOCAL. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (12/12/1989 al 28/06/1993)
      • Comissions

        • VOCAL. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (20/12/1989 al 20/06/1990)
        • VOCAL. COMISIÓN DE REGLAMENTO (20/12/1989 al 13/04/1993)

ALTRES LEGISLATURES AL SENAT