constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

15 AGOST 2018

XII LEGISLATURA

VINDEL LÓPEZ, MARÍA ROSA

'Accés a les dades de VINDEL LÓPEZ, MARÍA ROSA en XML'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)
Càrrecs al SenatActivitat parlamentàriaBiografia Declaració d’activitats Declaració de béns i rendesAltres Legislatures al Senat

ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART
  • Junta de Portaveus
    • PORTAVOZ ADJUNTA. GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (19/07/2016 al 27/07/2018)
  • Comissions
    • VOCAL. COMISIÓN DE INTERIOR (24/11/2016 al 12/01/2017)