El Congrés del Diputats i el Senat estan dissolts des del dia 24 de setembre de 2019. I es tornarán a constituir el dia 3 de desembre de 2019

ROBLES CANIBE, JOSÉ LUIS

Dades generals

Fotografia de ROBLES CANIBE, JOSÉ LUIS
PARTIDO NACIONALISTA VASCO-EUZKO ALDERDI JELTZALEA (PNV-EAJ)
  • III Legislatura
  • Electo: Vizcaya (BIZKAIA).
  • Fecha: 22/06/1986
  • Baja (cese): 02/09/1989
  • GRUPO PARLAMENTARIO DE SENADORES NACIONALISTAS VASCOS (GPSNV)
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions: PARTIDO NACIONALISTA VASCO-EUZKO ALDERDI JELTZALEA (PNV-EAJ)
  • Partit polític:: PARTIDO NACIONALISTA VASCO-EUZKO ALDERDI JELTZALEA (PNV-EAJ)

CÀRRECS AL SENAT


    • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

      • Comissions

        • VOCAL. COMISIÓN DE AGRICULTURA Y PESCA (27/10/1987 al 02/09/1989)
        • VOCAL. COMISIÓN DE OBRAS PÚBLICAS, ORDENACIÓN DEL TERRITORIO Y MEDIO AMBIENTE, URBANISMO, TRANSPORTES Y COMUNICACIONES (27/10/1987 al 02/09/1989)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA PARA LAS COMUNIDADES EUROPEAS (09/03/1988 al 28/09/1988)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA PARA LA IGUALDAD DE OPORTUNIDADES DE LA MUJER (10/03/1988 al 02/09/1989)

ALTRES LEGISLATURES AL SENAT