El Congrés del Diputats i el Senat estan dissolts des del dia 5 de març de 2019. I es tornarán a constituir el dia 21 de maig de 2019.

Logo constotución 40 aniversario

Ir al Contenido (Presione enter)

22 MARÇ 2019

XII LEGISLATURA

GUILLOT MIRAVET, JORDI

'Accés a les dades de GUILLOT MIRAVET, JORDI en XML'Datos abiertos

 INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS (ICV)
  • X Legislatura

  • Electo: Barcelona.
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 12/01/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO ENTESA PEL PROGRÉS DE CATALUNYA (GPEPC)
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions:

    ENTESA PEL PROGRÈS DE CATALUNYA (PSC (PSC-PSOE)-ICV-EUA)
  • Partit polític::

    INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS (ICV)
Càrrecs al SenatActivitat parlamentàriaAltres Legislatures al Senat

ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART