constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

23 SETEMBRE 2018

XII LEGISLATURA

RUBIO MIELGO, JOSÉ ANTONIO

'Accés a les dades de RUBIO MIELGO, JOSÉ ANTONIO en XML'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)

Participa-hi

Correu electrònic
Càrrecs al SenatActivitat parlamentàriaBiografia Declaració d’activitats Declaració de béns i rendesAltres Legislatures al Senat

ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART
  • Comissions
    • VICEPRESIDENTE PRIMERO. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (14/09/2016 al 07/09/2018)
    • VOCAL. COMISIÓN ESPECIAL SOBRE LA EVOLUCIÓN DEMOGRÁFICA EN ESPAÑA (01/03/2017 al 07/09/2018)