Ir al Contenido (Presione enter)

19 SETEMBRE 2019

XIII LEGISLATURA

SANTOS FERNÁNDEZ, ROSARIO ISABEL

'Accés a les dades de SANTOS FERNÁNDEZ, ROSARIO ISABEL en XML'Datos abiertos

 PARTIDO ARAGONÉS (PAR)
  • X Legislatura

  • Electa: Zaragoza.
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions:

    PARTIDO POPULAR EN COALICIÓN CON EL PARTIDO ARAGONÉS (PP-PAR)
  • Partit polític::

    PARTIDO ARAGONÉS (PAR)
Càrrecs al SenatActivitat parlamentàriaAltres Legislatures al Senat

ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART
  • Comissions
    • SECRETARIA PRIMERA. COMISIÓN DE EMPLEO Y SEGURIDAD SOCIAL (24/01/2012 al 26/10/2015)
    • VOCAL. COMISIÓN DE FOMENTO (24/01/2012 al 26/10/2015)
    • VOCAL. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (24/01/2012 al 26/10/2015)
    • VOCAL. COMISIÓN DE REGLAMENTO (24/01/2012 al 24/01/2012)