Ir al Contenido (Presione enter)

21 NOVEMBRE 2017

XII LEGISLATURA

ÁLVAREZ ARECES, VICENTE ALBERTO

'Accés a les dades de ÁLVAREZ ARECES, VICENTE ALBERTO en XML'Datos abiertos

 PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
Càrrecs al SenatActivitat parlamentàriaBiografia Declaració d’activitats Declaració de béns i rendesAltres Legislatures al Senat

ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART
  • Junta de Portaveus
    • PORTAVOZ. GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (19/10/2016 al 20/06/2017)
  • Diputació Permanent
    • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (25/10/2016 al 14/09/2017)
  • Comissions
    • SECRETARIO SEGUNDO. COMISIÓN DE FOMENTO (14/09/2016 al 18/10/2016)
    • SECRETARIO SEGUNDO. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (13/09/2016 al 05/04/2017)
    • PORTAVOZ EDUCACIÓN. COMISIÓN DE EDUCACIÓN Y DEPORTE (14/09/2016 al 18/10/2016)
    • PORTAVOZ. COMISIÓN ESPECIAL SOBRE LA EVOLUCIÓN DEMOGRÁFICA EN ESPAÑA (01/03/2017 al 05/04/2017)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE REGLAMENTO (16/02/2017 al 23/06/2017)
    • VOCAL. COMISIÓN DE DEFENSA (24/05/2017 al 22/06/2017)
    • VOCAL. COMISIÓN DE NOMBRAMIENTOS (18/10/2016 al 20/06/2017)