constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

23 JULIOL 2018

XII LEGISLATURA

MONTES JORT, FÉLIX

'Accés a les dades de MONTES JORT, FÉLIX en XML'Datos abiertos

 PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
Càrrecs al SenatActivitat parlamentàriaBiografia Declaració d’activitats Declaració de béns i rendesAltres Legislatures al Senat

ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART
  • Comissions
    • SECRETARIO SEGUNDO. COMISIÓN DE TRANSICIÓN ECOLÓGICA (18/01/2017 al 01/03/2018)
    • VOCAL. COMISIÓN DE TRANSICIÓN ECOLÓGICA (21/09/2016 al 18/01/2017)
    • ADSCRITO. COMISIÓN DE EDUCACIÓN Y FORMACIÓN PROFESIONAL (23/01/2017 al 01/03/2018)