ESPINAR MERINO, RAMÓN MARÍA

Dades generals

Fotografia de ESPINAR MERINO, RAMÓN MARÍA
PODEMOS (PODEMOS)
  • X Legislatura
  • Designado: Asamblea de Madrid.
  • Fecha: 09/07/2015
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO (GPMX)
  • Partit polític:: PODEMOS (PODEMOS)

CÀRRECS AL SENAT

Mandat


    • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

      • Comissions

        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE COOPERACIÓN INTERNACIONAL PARA EL DESARROLLO (16/07/2015 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (10/09/2015 al 26/10/2015)

ACTIVITAT PARLAMENTÀRIA