El Congrés del Diputats i el Senat estan dissolts des del dia 24 de setembre de 2019. I es tornarán a constituir el dia 3 de desembre de 2019

BARBERÁ NOLLA, MARÍA RITA

Dades generals

Fotografia de BARBERÁ NOLLA, MARÍA RITA
PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Legislatura
  • Designada: Corts Valencianes.
  • Fecha: 22/07/2015
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 12/01/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Partit polític:: PARTIDO POPULAR (PP)

CÀRRECS AL SENAT

Mandat


    • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

      • Diputació Permanent

        • MIEMBRO SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (09/09/2015 al 12/01/2016)
      • Comissions

        • PRESIDENTA. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (01/09/2015 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (11/08/2015 al 01/09/2015)

ACTIVITAT PARLAMENTÀRIA