constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

23 SETEMBRE 2018

XII LEGISLATURA

SÁNCHEZ TORREGROSA, MARÍA ISABEL

'Accés a les dades de SÁNCHEZ TORREGROSA, MARÍA ISABEL en XML'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)
Càrrecs al SenatActivitat parlamentàriaBiografia Declaració d’activitats Declaració de béns i rendesAltres Legislatures al Senat

ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART
  • Comissions
    • PORTAVOZ SERVICIOS SOCIALES. COMISIÓN DE SANIDAD, CONSUMO Y BIENESTAR SOCIAL (14/09/2016 al 28/06/2018)
    • PORTAVOZ. COMISIÓN PARA LAS POLÍTICAS INTEGRALES DE LA DISCAPACIDAD (09/05/2017 al 07/09/2018)