DELGADO JIMÉNEZ, DAVID

Dades generals

Fotografia de DELGADO JIMÉNEZ, DAVID
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • XII Legislatura
  • Electo: Jaén.
  • Fecha: 26/06/2016
  • Baja (disolución): 04/03/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL SOCIALISTAS DE ANDALUCÍA
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Partit polític:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

CÀRRECS AL SENAT

Mandat


    • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

      • Comissions

        • SECRETARIO SEGUNDO. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (09/05/2017 al 04/03/2019)
        • SECRETARIO SEGUNDO. COMISIÓN DE TRANSICIÓN ECOLÓGICA (13/09/2016 al 21/09/2016)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE FOMENTO (14/09/2016 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (21/09/2016 al 09/05/2017)
        • VOCAL. COMISIÓN DE SUPLICATORIOS (14/09/2016 al 04/03/2019)

ALTRES LEGISLATURES AL SENAT