constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

22 SETEMBRE 2018

XII LEGISLATURA

ZELAYA CASTRO, PÍO RÓMULO

'Accés a les dades de ZELAYA CASTRO, PÍO RÓMULO en XML'Datos abiertos

 PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
Càrrecs al SenatActivitat parlamentàriaBiografia Declaració d’activitats Declaració de béns i rendesAltres Legislatures al Senat

ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART
  • Comissions
    • VICEPRESIDENTE SEGUNDO. COMISIÓN DE TRABAJO, MIGRACIONES Y SEGURIDAD SOCIAL (13/09/2016 al 21/09/2016)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE ASUNTOS IBEROAMERICANOS (13/09/2016 al 14/12/2016)
    • VOCAL. COMISIÓN DE SANIDAD, CONSUMO Y BIENESTAR SOCIAL (14/09/2016 al 13/12/2016)
    • ADSCRITO. COMISIÓN DE ASUNTOS EXTERIORES (02/03/2017 al 05/09/2018)