Ir al Contenido (Presione enter)

23 SETEMBRE 2019

XIII LEGISLATURA

GARCÍA MAÑÁ, LUIS MANUEL

'Accés a les dades de GARCÍA MAÑÁ, LUIS MANUEL en XML'Datos abiertos

 PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • XII Legislatura

  • Electo: Ourense.
  • Fecha: 26/06/2016
  • Baja (disolución): 04/03/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL SOCIALISTAS DE GALICIA
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions:

    PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Partit polític::

    PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
Càrrecs al SenatActivitat parlamentàriaAltres Legislatures al Senat

ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART
  • Comissions
    • VICEPRESIDENTE SEGUNDO. COMISIÓN DE INTERIOR (14/09/2016 al 04/03/2019)
    • VICEPRESIDENTE SEGUNDO. COMISIÓN ESPECIAL SOBRE LA EVOLUCIÓN DEMOGRÁFICA EN ESPAÑA (01/03/2017 al 22/02/2019)
    • VOCAL. COMISIÓN DE JUSTICIA (14/09/2016 al 28/12/2018)
    • VOCAL. COMISIÓN DE JUSTICIA (07/02/2019 al 08/02/2019)
    • VOCAL. COMISIÓN MIXTA DE SEGURIDAD NACIONAL (16/11/2016 al 04/03/2019)
    • ADSCRITO. COMISIÓN DE CULTURA Y DEPORTE (23/01/2017 al 04/03/2019)
  • Ponències legislatives