MATEOS YUSTE, RAFAEL

Dades generals

Fotografia de MATEOS YUSTE, RAFAEL
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XII Legislatura
  • Electo: Cáceres.
  • Fecha: 26/06/2016
  • Baja (disolución): 04/03/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE EXTREMADURA
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partit polític:: PARTIDO POPULAR (PP)

CÀRRECS AL SENAT

Mandat


    • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

      • Comissions

        • SECRETARIO PRIMERO. COMISIÓN DE DEFENSA (14/09/2016 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE DEFENSA (14/09/2016 al 14/09/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN DE INDUSTRIA, TURISMO Y COMERCIO (10/05/2017 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (14/09/2016 al 04/03/2019)
        • ADSCRITO. COMISIÓN DE ENTIDADES LOCALES (27/03/2017 al 04/03/2019)
        • ADSCRITO. COMISIÓN DE INDUSTRIA, TURISMO Y COMERCIO (27/03/2017 al 10/05/2017)

ACTIVITAT PARLAMENTÀRIA

ALTRES LEGISLATURES AL SENAT