Ir al Contenido (Presione enter)

18 SETEMBRE 2019

XIII LEGISLATURA

GARCÍA BUITRÓN, JOSÉ MANUEL

'Accés a les dades de GARCÍA BUITRÓN, JOSÉ MANUEL en XML'Datos abiertos

 PODEMOS (PODEMOS)
  • XI Legislatura

  • Electo: A Coruña.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (disolución): 02/05/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO PODEMOS-EN COMÚ-COMPROMÍS-EN MAREA (GPPOD)
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions:

    EN MAREA (PODEMOS-En Marea-ANOVA-EU)
  • Partit polític::

    PODEMOS (PODEMOS)
Càrrecs al SenatActivitat parlamentària

ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART
  • Comissions
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE DEFENSA (09/02/2016 al 02/05/2016)
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE SANIDAD Y SERVICIOS SOCIALES (09/02/2016 al 02/05/2016)