constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

21 NOVEMBRE 2018

XII LEGISLATURA

ANGUSTIA GÓMEZ, MARÍA VANESSA

'Accés a les dades de ANGUSTIA GÓMEZ, MARÍA VANESSA en XML'Datos abiertos

 IZQUIERDA UNIDA (IU)
  • XI Legislatura

  • Electa: Pontevedra.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (disolución): 02/05/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO PODEMOS-EN COMÚ-COMPROMÍS-EN MAREA (GPPOD)
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions:

    EN MAREA (PODEMOS-En Marea-ANOVA-EU)
  • Partit polític::

    IZQUIERDA UNIDA (IU)
Càrrecs al SenatActivitat parlamentària

ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART
  • Comissions
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE AGRICULTURA, PESCA Y ALIMENTACIÓN (09/02/2016 al 02/05/2016)