constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

21 JULIOL 2018

XII LEGISLATURA

CORTÈS GÈS, MIRELLA

'Accés a les dades de CORTÈS GÈS, MIRELLA en XML'Datos abiertos

 ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA (ERC/ESQUERRA)

Participa-hi

Correu electrònic
Posició del senador CORTÈS GÈS, MIRELLA a l'hemicicle a l'escó 127
Càrrecs al SenatActivitat parlamentàriaBiografia Declaració d’activitats Declaració de béns i rendesAltres Legislatures al Senat

ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART
  • Junta de Portaveus
    • PORTAVOZ. GRUPO PARLAMENTARIO DE ESQUERRA REPUBLICANA (08/02/2017 al 03/05/2018)
    • PORTAVOZ ADJUNTA. GRUPO PARLAMENTARIO DE ESQUERRA REPUBLICANA (19/07/2016 al 07/02/2017)
  • Diputació Permanent
    • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (25/10/2016 al 03/05/2018)
  • Comissions
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE EDUCACIÓN Y FORMACIÓN PROFESIONAL (14/09/2016 al 03/05/2018)
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE INCOMPATIBILIDADES (13/09/2016 al 03/05/2018)
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE PETICIONES (14/09/2016 al 03/05/2018)
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE SUPLICATORIOS (13/07/2017 al 03/05/2018)
    • VOCAL. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (13/09/2016 al 03/05/2018)
    • VOCAL. COMISIÓN DE NOMBRAMIENTOS (07/02/2017 al 03/05/2018)
    • ADSCRITA. COMISIÓN DE ENTIDADES LOCALES (17/03/2017 al 03/05/2018)