El Congrés del Diputats i el Senat estan dissolts des del dia 24 de setembre de 2019. I es tornarán a constituir el dia 3 de desembre de 2019

TORRALBA VALIENTE, CARMEN

Dades generals

Fotografia de TORRALBA VALIENTE, CARMEN
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • XIII Legislatura
  • Electa: Cuenca.
  • Fecha: 28/04/2019
  • Baja (disolución): 23/09/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS DE CASTILLA-LA MANCHA"
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Partit polític:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

CÀRRECS AL SENAT

Mandat


      • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

        • Comissions

          • VICEPRESIDENTA PRIMERA. COMISIÓN DE TRABAJO, MIGRACIONES Y SEGURIDAD SOCIAL (31/07/2019 al 23/09/2019)
          • VOCAL. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (31/07/2019 al 23/09/2019)
          • VOCAL. COMISIÓN DE CIENCIA, INNOVACIÓN Y UNIVERSIDADES (31/07/2019 al 23/09/2019)

    ACTIVITAT PARLAMENTÀRIA

    • Iniciatives presentades

      • Intervencions en iniciatives legislatives

        • Intervencions en iniciatives de control al Govern i impuls polític

          • Intervencions en altres iniciatives

          BIOGRAFIA

          • Dades personals

            • Lugar de nacimiento: Sotos - Sotorribas (Cuenca).
            • Fecha: 15 de julio de 1959.
            • Casada. .
          • Dades polítiques

            • Mandats en Parlaments autonòmics

              • Cortes de Castilla-La Mancha
                Diputada2015-DIPUTADA REGIONAL

          DECLARACIÓN DE BIENES PATRIMONIALES Y RENTAS

          • Declaración de bienes patrimoniales y rentas al adquirir la condición de Senadora. Data: 09/05/2019