El Congrés del Diputats i el Senat estan dissolts des del dia 5 de març de 2019. I es tornarán a constituir el dia 21 de maig de 2019.

Logo constotución 40 aniversario

Ir al Contenido (Presione enter)

20 MAIG 2019

XII LEGISLATURA

MONGE RECALDE, JOSÉ LUIS

 PARTIDO SOCIAL DEMÓCRATA (PSD)
  • Legislatura Constituent

  • Electo: Navarra.
  • Fecha: 15/06/1977
  • Baja (cese): 02/01/1979
  • GRUPO PARLAMENTARIO UNIÓN DE CENTRO DEMOCRÁTICO (GPUCD)
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions:

    UNIÓN DE CENTRO DEMOCRÁTICO (UCD)
  • Partit polític::

    PARTIDO SOCIAL DEMÓCRATA (PSD)
Càrrecs al SenatAltres Legislatures al Senat

    ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART
    • Comissions
      • VOCAL. COMISIÓN DE TRABAJO (18/11/1977 al 02/01/1979)