OTERO COBOS, MARÍA TERESA

Dades generals

Fotografia de OTERO COBOS, MARÍA TERESA
PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Legislatura
  • Electa: Málaga.
  • Fecha: 20/06/2015
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partit polític:: PARTIDO POPULAR (PP)
 

CÀRRECS AL SENAT

Mandat


    • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

      • Comissions

        • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (23/09/2015 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE MEDIO AMBIENTE Y CAMBIO CLIMÁTICO (07/07/2015 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (07/07/2015 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA DE CONTROL PARLAMENTARIO DE LA CORPORACIÓN RTVE Y SUS SOCIEDADES (07/07/2015 al 26/10/2015)

ACTIVITAT PARLAMENTÀRIA

  • Iniciatives presentades

    • Intervencions en iniciatives legislatives

      • Intervencions en iniciatives de control al Govern i impuls polític

        • Intervencions en altres iniciatives

        ALTRES LEGISLATURES AL SENAT