El Congrés del Diputats i el Senat estan dissolts des del dia 24 de setembre de 2019. I es tornarán a constituir el dia 3 de desembre de 2019

Ir al Contenido (Presione enter)

16 OCTUBRE 2019

XIII LEGISLATURA

JIMÉNEZ GARCÍA, VICENTA

'Accés a les dades de JIMÉNEZ GARCÍA, VICENTA en XML'Datos abiertos

 PODEMOS (PODEMOS)
  • XII Legislatura

  • Electa: Alicante/Alacant.
  • Fecha: 26/06/2016
  • Baja (disolución): 04/03/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO UNIDOS PODEMOS-EN COMÚ PODEM-EN MAREA (GPPOD)
  • GRUPO TERRITORIAL PODEM A LA VALENCIANA
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions:

    COMPROMÍS-PODEMOS-EUPV: A LA VALENCIANA (PODEMOS-COMPROMÍS-EUPV)
  • Partit polític::

    PODEMOS (PODEMOS)
Càrrecs al SenatActivitat parlamentària

ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART
  • Diputació Permanent
    • MIEMBRO SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (30/01/2019 al 26/02/2019)
  • Comissions
    • SECRETARIA CUARTA. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (13/09/2016 al 04/03/2019)
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE INDUSTRIA, TURISMO Y COMERCIO (14/09/2016 al 03/09/2018)
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE PETICIONES (03/03/2017 al 04/03/2019)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE TRANSICIÓN ECOLÓGICA (03/09/2018 al 04/03/2019)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE PETICIONES (14/09/2016 al 03/03/2017)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE SUPLICATORIOS (08/03/2017 al 04/03/2019)