El Congrés del Diputats i el Senat estan dissolts des del dia 24 de setembre de 2019. I es tornarán a constituir el dia 3 de desembre de 2019

ALBISTUR MARIN, FRANCISCO XABIER

Dades generals

Fotografia de ALBISTUR MARIN, FRANCISCO XABIER
EUZKO ALDERDI JELTZALEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV)
  • VI Legislatura
  • Electo: Guipúzcoa (GIPUZKOA).
  • Fecha: 03/03/1996
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 04/04/2000
  • GRUPO PARLAMENTARIO DE SENADORES NACIONALISTAS VASCOS (GPSNV)
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions: EUZKO ALDERDI JELTZALEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV)
  • Partit polític:: EUZKO ALDERDI JELTZALEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV)

CÀRRECS AL SENAT

Mandat

ACTIVITAT PARLAMENTÀRIA