constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

25 SEPTEMBER 2018

XII LEGISLATURE

PÉREZ RUIZ, PEDRO JOSÉ

'Access to PÉREZ RUIZ, PEDRO JOSÉ data in XML'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)
Positions held in the SenateParliamentary activityBiography Declaration of activities Declaration of assets and incomesOther Legislatures in the Senate

BODIES OF WHICH THEY HAVE BEEN A MEMBER
  • Permanent Deputation
    • MIEMBRO SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (25/10/2016 al 29/07/2018)
  • Committees
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE TRANSICIÓN ECOLÓGICA (13/09/2016 al 12/01/2017)