constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

23 SEPTEMBER 2018

XII LEGISLATURE

RAMIS SOCÍAS, MIGUEL ÁNGEL

'Access to RAMIS SOCÍAS, MIGUEL ÁNGEL data in XML'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)
Positions held in the SenateParliamentary activityBiography Declaration of activities Declaration of assets and incomesOther Legislatures in the Senate

BODIES OF WHICH THEY HAVE BEEN A MEMBER
  • Committees
    • PORTAVOZ AGENDA DIGITAL. COMISIÓN DE INDUSTRIA, TURISMO Y COMERCIO (14/09/2016 al 05/07/2018)
    • VOCAL. COMISIÓN DE DERECHOS DE LA FAMILIA, LA INFANCIA Y LA ADOLESCENCIA (21/03/2017 al 26/04/2017)