Logo constotución 40 aniversario

Ir al Contenido (Presione enter)

25 MAIATZA 2019

XIII LEGEGINTZALDIA

CHECA SIMÓ, MARÍA JESÚS

'CHECA SIMÓ, MARÍA JESÚSko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • IV Legegintzaldia

  • Electa: Badajoz.
  • Fecha: 29/10/1989
  • Baja (cese (miembro de la Diputación Permanente)): 28/06/1993
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GS)
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa:

    PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Alderdi politikoa::

    PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
Senatuan dituen karguakSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

    PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
    • Senatuaren mahaian
      • SECRETARIA 2ª. MESA DEL SENADO (21/11/1989 al 13/04/1993)
    • Diputazio iraunkorra
      • VOCAL. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (12/12/1989 al 28/06/1993)
    • Batzordeak
      • VOCAL. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (20/12/1989 al 20/06/1990)
      • VOCAL. COMISIÓN DE REGLAMENTO (20/12/1989 al 13/04/1993)