Diputatuen Kongresua eta Senatua egun honetan desegin ziren: 2019ko iraila 24. Berriz ere eratu behar dira egun honetan: 2019ko abendua 3.

CUCÓ GINER, ALFONS

Informazio orokorra

Argazkiak CUCÓ GINER, ALFONS
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • I Legegintzaldia
  • Electo: Valencia (VALENCIA/VALÈNCIA).
  • Fecha: 01/03/1979
  • Baja (cese): 31/08/1982
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Alderdi politikoa:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

SENATUAN DITUEN KARGUAK


    • PARTE HARTU DUEN ORGANOAK

      • Batzordeak

        • SECRETARIO 2º. COMISIÓN DE ASUNTOS EXTERIORES (30/05/1979 al 31/08/1982)
        • VOCAL. COMISIÓN DE CONSTITUCIÓN (22/04/1982 al 26/05/1982)
        • VOCAL. COMISIÓN DE CONSTITUCIÓN (04/05/1979 al 17/03/1982)
        • VOCAL. COMISIÓN DE CONSTITUCIÓN (08/06/1982 al 30/06/1982)
        • VOCAL. COMISIÓN ESPECIAL DE INVESTIGACIÓN SOBRE LA SITUACIÓN DEL ORDEN PÚBLICO Y LAS ACTIVIDADES TERRORISTAS (19/06/1979 al 31/08/1982)
        • VOCAL. COMISIÓN ESPECIAL DE DERECHOS HUMANOS (22/04/1982 al 31/08/1982)
        • VOCAL. COMISIÓN ESPECIAL PARA EL ESTUDIO DE LOS PROBLEMAS QUE AFECTAN A LA ENSEÑANZA UNIVERSITARIA ESPAÑOLA (27/12/1979 al 31/08/1982)