Diputatuen Kongresua eta Senatua egun honetan desegin ziren: 2019ko martxoaren 5. Berriz ere eratu behar dira egun honetan: 2019ko maiatzaren 21.

Logo constotución 40 aniversario

Ir al Contenido (Presione enter)

20 MAIATZA 2019

XII LEGEGINTZALDIA

SÁNCHEZ CASTIÑEIRAS, CÁNDIDO

 INDEPENDIENTE (INDEP.)
  • Legegintzaldia Konstituziogilea

  • Electo: Lugo.
  • Fecha: 15/06/1977
  • Baja (cese): 02/01/1979
  • GRUPO PARLAMENTARIO UNIÓN DE CENTRO DEMOCRÁTICO (GPUCD)
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa:

    UNIÓN DE CENTRO DEMOCRÁTICO (UCD)
  • Alderdi politikoa::

    INDEPENDIENTE (INDEP.)
Senatuan dituen karguakSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

    PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
    • Batzordeak
      • PRESIDENTE. COMISIÓN DE SANIDAD Y SEGURIDAD SOCIAL (18/11/1977 al 02/01/1979)
      • VOCAL. COMISIÓN ESPECIAL DE INVESTIGACIÓN DE LOS SUPUESTOS CONTROVERTIDOS EN EL FUNCIONAMIENTO DE LA SEGURIDAD SOCIAL (14/11/1978 al 02/01/1979)
      • VOCAL. COMISIÓN ESPECIAL DE INVESTIGACIÓN SOBRE LA SITUACIÓN DEL NIÑO (24/02/1978 al 02/01/1979)