Logo constotución 40 aniversario

Ir al Contenido (Presione enter)

27 EKAINA 2019

XIII LEGEGINTZALDIA

COSPEDAL GARCÍA, MARÍA DOLORES DE

'COSPEDAL GARCÍA, MARÍA DOLORES DEko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)
  • IX Legegintzaldia

  • Designada: Cortes de Castilla-La Mancha.
  • Fecha: 26/06/2007
  • Baja (renuncia): 22/06/2011
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE CASTILLA-LA MANCHA
  • Alderdi politikoa::

    PARTIDO POPULAR (PP)
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Diputazio iraunkorra
    • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (13/05/2008 al 22/06/2011)
  • Batzordeak
    • VICEPRESIDENTA SEGUNDA. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (13/05/2008 al 16/10/2008)