constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

21 IRAILA 2018

XII LEGEGINTZALDIA

RUBIO MIELGO, JOSÉ ANTONIO

'RUBIO MIELGO, JOSÉ ANTONIOko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraBiografia Jardueren aitorpena Ondasunen eta errenten aitorpenaSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Batzordeak
    • VICEPRESIDENTE PRIMERO. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (14/09/2016 al 07/09/2018)
    • VOCAL. COMISIÓN ESPECIAL SOBRE LA EVOLUCIÓN DEMOGRÁFICA EN ESPAÑA (01/03/2017 al 07/09/2018)