constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

16 ABUZTUA 2018

XII LEGEGINTZALDIA

LEYTE COELLO, MARÍA DEL CARMEN

'LEYTE COELLO, MARÍA DEL CARMENko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraBiografia Jardueren aitorpena Ondasunen eta errenten aitorpenaSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Bozeramaileen batzordea
    • PORTAVOZ ADJUNTA. GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (21/02/2017 al 27/07/2018)
  • Diputazio iraunkorra
    • MIEMBRO SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (25/10/2016 al 29/07/2018)
  • Batzordeak
    • PRESIDENTA. COMISIÓN DE PETICIONES (14/09/2016 al 14/03/2017)
    • VOCAL. COMISIÓN DE INCOMPATIBILIDADES (06/10/2017 al 23/11/2017)
    • VOCAL. COMISIÓN DE PETICIONES (14/09/2016 al 14/09/2016)