constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

24 IRAILA 2018

XII LEGEGINTZALDIA

SOTO RICO, MARÍA ROSARIO

'SOTO RICO, MARÍA ROSARIOko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraBiografia Jardueren aitorpena Ondasunen eta errenten aitorpenaSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Batzordeak
    • PORTAVOZ EMPLEO. COMISIÓN DE TRABAJO, MIGRACIONES Y SEGURIDAD SOCIAL (13/09/2016 al 28/06/2018)
    • VOCAL. COMISIÓN ESPECIAL SOBRE LA EVOLUCIÓN DEMOGRÁFICA EN ESPAÑA (01/03/2017 al 11/09/2018)