Ir al Contenido (Presione enter)

12 ABENDUA 2017

XII LEGEGINTZALDIA

MARTÍNEZ-ALDAMA SÁENZ, JUAN FRANCISCO

'MARTÍNEZ-ALDAMA SÁENZ, JUAN FRANCISCOko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraBiografia Jardueren aitorpena Ondasunen eta errenten aitorpenaSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Bozeramaileen batzordea
    • PORTAVOZ ADJUNTO. GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (23/11/2016 al 20/06/2017)
    • PORTAVOZ ADJUNTO. GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (19/07/2016 al 22/11/2016)
  • Diputazio iraunkorra
    • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (25/10/2016 al 14/09/2017)