Ir al Contenido (Presione enter)

23 URRIA 2017

XII LEGEGINTZALDIA

ÁLVAREZ ARECES, VICENTE ALBERTO

'ÁLVAREZ ARECES, VICENTE ALBERTOko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraBiografia Jardueren aitorpena Ondasunen eta errenten aitorpenaSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Bozeramaileen batzordea
    • PORTAVOZ. GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (19/10/2016 al 20/06/2017)
  • Diputazio iraunkorra
    • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (25/10/2016 al 14/09/2017)
  • Batzordeak
    • SECRETARIO SEGUNDO. COMISIÓN DE FOMENTO (14/09/2016 al 18/10/2016)
    • SECRETARIO SEGUNDO. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (13/09/2016 al 05/04/2017)
    • PORTAVOZ EDUCACIÓN. COMISIÓN DE EDUCACIÓN Y DEPORTE (14/09/2016 al 18/10/2016)
    • PORTAVOZ. COMISIÓN ESPECIAL SOBRE LA EVOLUCIÓN DEMOGRÁFICA EN ESPAÑA (01/03/2017 al 05/04/2017)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE REGLAMENTO (16/02/2017 al 23/06/2017)
    • VOCAL. COMISIÓN DE DEFENSA (24/05/2017 al 22/06/2017)
    • VOCAL. COMISIÓN DE NOMBRAMIENTOS (18/10/2016 al 20/06/2017)