constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

19 UZTAILA 2018

XII LEGEGINTZALDIA

GUTIÉRREZ VERA, CLAUDIO

'GUTIÉRREZ VERA, CLAUDIOko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)
  • XII Legegintzaldia

  • Electo: Fuerteventura (LAS PALMAS).
  • Fecha: 26/06/2016
  • Baja (renuncia): 06/06/2018
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE CANARIAS
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa:

    PARTIDO POPULAR (PP)
  • Alderdi politikoa::

    PARTIDO POPULAR (PP)
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraBiografiaSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Batzordeak
    • VICEPRESIDENTE PRIMERO. COMISIÓN DE FOMENTO (14/09/2016 al 06/06/2018)
    • VOCAL. COMISIÓN DE TRANSICIÓN ECOLÓGICA (13/09/2016 al 06/06/2018)