constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

24 APIRILA 2018

XII LEGEGINTZALDIA

BAGUÉ ROURA, JOAN

'BAGUÉ ROURA, JOANko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 PARTIT DEMÒCRATA EUROPEU CATALÀ (PDeCAT)
Senatariaren kokapena BAGUÉ ROURA, JOAN hemizikloan eta dagokion aulkian 256
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraBiografia Jardueren aitorpena Ondasunen eta errenten aitorpenaSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Batzordeak
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE FOMENTO (14/09/2016 al 12/07/2017)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE CULTURA (14/09/2016 al 12/07/2017)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (14/09/2016 al 12/07/2017)
    • ADSCRITO. COMISIÓN DE EDUCACIÓN Y DEPORTE (25/04/2017 al 12/07/2017)
    • ADSCRITO. COMISIÓN DE ASUNTOS IBEROAMERICANOS (25/04/2017 al 12/07/2017)