constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

23 UZTAILA 2018

XII LEGEGINTZALDIA

MONTILLA AGUILERA, JOSÉ

'MONTILLA AGUILERA, JOSÉko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC-PSOE)
Senatariaren kokapena MONTILLA AGUILERA, JOSÉ hemizikloan eta dagokion aulkian 63
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraBiografia Jardueren aitorpena Ondasunen eta errenten aitorpenaSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Diputazio iraunkorra
    • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (15/09/2017 al 03/05/2018)
    • MIEMBRO SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (25/10/2016 al 14/09/2017)
  • Batzordeak
    • PRESIDENTE. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (14/09/2016 al 03/05/2018)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN MIXTA PARA LA UNIÓN EUROPEA (16/11/2016 al 03/05/2018)
    • VOCAL. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (13/09/2016 al 03/05/2018)
    • VOCAL. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (07/05/2018 al 08/05/2018)
    • VOCAL. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (13/09/2016 al 03/05/2018)