Ir al Contenido (Presione enter)

12 ABENDUA 2017

XII LEGEGINTZALDIA

RODRÍGUEZ ESQUERDO, ANTONIO JULIÁN

'RODRÍGUEZ ESQUERDO, ANTONIO JULIÁNko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) (PSE-EE(PSOE))
Senatariaren kokapena RODRÍGUEZ ESQUERDO, ANTONIO JULIÁN hemizikloan eta dagokion aulkian 67
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraBiografia Jardueren aitorpena Ondasunen eta errenten aitorpenaSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Batzordeak
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE JUSTICIA (14/09/2016 al 14/12/2016)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (13/09/2016 al 14/12/2016)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE REGLAMENTO (19/12/2016 al 16/02/2017)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE REGLAMENTO (13/09/2016 al 14/12/2016)
    • VOCAL. COMISIÓN DE INTERIOR (14/09/2016 al 14/12/2016)
    • VOCAL. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (13/09/2016 al 14/12/2016)