Ir al Contenido (Presione enter)

21 URRIA 2017

XII LEGEGINTZALDIA

MENACHO VILLALBA, FRANCISCO

'MENACHO VILLALBA, FRANCISCOko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraBiografia Jardueren aitorpena Ondasunen eta errenten aitorpenaSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Bozeramaileen batzordea
    • PORTAVOZ ADJUNTO. GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (19/07/2016 al 20/06/2017)
  • Batzordeak
    • PORTAVOZ EDUCACIÓN. COMISIÓN DE EDUCACIÓN Y DEPORTE (01/12/2016 al 23/06/2017)
    • VOCAL. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (13/09/2016 al 07/06/2017)
    • VOCAL. COMISIÓN MIXTA DE CONTROL PARLAMENTARIO DE LA CORPORACIÓN RTVE Y SUS SOCIEDADES (16/11/2016 al 05/04/2017)