ESPINAR MERINO, RAMÓN MARÍA

Informazio orokorra

Argazkiak ESPINAR MERINO, RAMÓN MARÍA
PODEMOS (PODEMOS)
  • X Legegintzaldia
  • Designado: Asamblea de Madrid.
  • Fecha: 09/07/2015
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO (GPMX)
  • Alderdi politikoa:: PODEMOS (PODEMOS)

SENATUAN DITUEN KARGUAK

Agintaldia


    • PARTE HARTU DUEN ORGANOAK

      • Batzordeak

        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE COOPERACIÓN INTERNACIONAL PARA EL DESARROLLO (16/07/2015 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (10/09/2015 al 26/10/2015)

PARLAMENTUAREN JARDUERA