constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

22 UZTAILA 2018

XII LEGEGINTZALDIA

ZELAYA CASTRO, PÍO RÓMULO

'ZELAYA CASTRO, PÍO RÓMULOko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraBiografia Jardueren aitorpena Ondasunen eta errenten aitorpenaSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Batzordeak
    • VICEPRESIDENTE SEGUNDO. COMISIÓN DE TRABAJO, MIGRACIONES Y SEGURIDAD SOCIAL (13/09/2016 al 21/09/2016)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE ASUNTOS IBEROAMERICANOS (13/09/2016 al 14/12/2016)
    • VOCAL. COMISIÓN DE SANIDAD, CONSUMO Y BIENESTAR SOCIAL (14/09/2016 al 13/12/2016)