constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

23 IRAILA 2018

XII LEGEGINTZALDIA

MUÑOZ URIOL, MARÍA ÁNGELES

'MUÑOZ URIOL, MARÍA ÁNGELESko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraBiografia Jardueren aitorpena Ondasunen eta errenten aitorpenaSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Bozeramaileen batzordea
    • PORTAVOZ ADJUNTA. GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (25/11/2016 al 27/07/2018)
    • PORTAVOZ ADJUNTA. GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (19/07/2016 al 24/11/2016)
  • Diputazio iraunkorra
    • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (13/09/2017 al 29/07/2018)
  • Batzordeak
    • VOCAL. COMISIÓN DE IGUALDAD (24/11/2016 al 01/02/2017)
    • VOCAL. COMISIÓN DE INDUSTRIA, TURISMO Y COMERCIO (14/09/2016 al 21/11/2017)
    • VOCAL. COMISIÓN DE INVESTIGACIÓN SOBRE LA FINANCIACIÓN DE LOS PARTIDOS POLÍTICOS (06/06/2017 al 14/02/2018)