constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

17 UZTAILA 2018

XII LEGEGINTZALDIA

SERRANO MORALES, RIANSARES

'SERRANO MORALES, RIANSARESko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraBiografia Jardueren aitorpena Ondasunen eta errenten aitorpenaSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Batzordeak
    • PORTAVOZ COMERCIO. COMISIÓN DE ECONOMÍA Y EMPRESA (13/09/2016 al 05/07/2018)
    • VOCAL. COMISIÓN DE INDUSTRIA, TURISMO Y COMERCIO (14/09/2016 al 24/05/2017)
    • ADSCRITA. COMISIÓN DE INDUSTRIA, TURISMO Y COMERCIO (15/06/2017 al 05/07/2018)