Logo constotución 40 aniversario

Ir al Contenido (Presione enter)

23 MAIATZA 2019

XIII LEGEGINTZALDIA

CORTÉS MARTÍN, MIGUEL ÁNGEL

'CORTÉS MARTÍN, MIGUEL ÁNGELko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)
  • XII Legegintzaldia

  • Electo: Valladolid.
  • Fecha: 26/06/2016
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 20/05/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE CASTILLA Y LEÓN
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa:

    PARTIDO POPULAR (PP)
  • Alderdi politikoa::

    PARTIDO POPULAR (PP)
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Diputazio iraunkorra
    • MIEMBRO SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (25/10/2016 al 20/05/2019)
  • Batzordeak
    • PORTAVOZ. COMISIÓN MIXTA DE RELACIONES CON EL DEFENSOR DEL PUEBLO (16/11/2016 al 04/03/2019)
    • VOCAL. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (13/09/2016 al 04/03/2019)