Ir al Contenido (Presione enter)

21 ABUZTUA 2019

XIII LEGEGINTZALDIA

GARCÍA BUITRÓN, JOSÉ MANUEL

'GARCÍA BUITRÓN, JOSÉ MANUELko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 PODEMOS (PODEMOS)
  • XI Legegintzaldia

  • Electo: A Coruña.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (disolución): 02/05/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO PODEMOS-EN COMÚ-COMPROMÍS-EN MAREA (GPPOD)
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa:

    EN MAREA (PODEMOS-En Marea-ANOVA-EU)
  • Alderdi politikoa::

    PODEMOS (PODEMOS)
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jarduera

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Batzordeak
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE DEFENSA (09/02/2016 al 02/05/2016)
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE SANIDAD Y SERVICIOS SOCIALES (09/02/2016 al 02/05/2016)