constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

21 AZAROA 2018

XII LEGEGINTZALDIA

ANGUSTIA GÓMEZ, MARÍA VANESSA

'ANGUSTIA GÓMEZ, MARÍA VANESSAko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 IZQUIERDA UNIDA (IU)
  • XI Legegintzaldia

  • Electa: Pontevedra.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (disolución): 02/05/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO PODEMOS-EN COMÚ-COMPROMÍS-EN MAREA (GPPOD)
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa:

    EN MAREA (PODEMOS-En Marea-ANOVA-EU)
  • Alderdi politikoa::

    IZQUIERDA UNIDA (IU)
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jarduera

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Batzordeak
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE AGRICULTURA, PESCA Y ALIMENTACIÓN (09/02/2016 al 02/05/2016)