constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

21 UZTAILA 2018

XII LEGEGINTZALDIA

AYATS I BARTRINA, JOAQUIM

'AYATS I BARTRINA, JOAQUIMko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA (ERC/ESQUERRA)
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraBiografia Jardueren aitorpena Ondasunen eta errenten aitorpenaSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Diputazio iraunkorra
    • MIEMBRO SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (25/10/2016 al 28/02/2017)
  • Batzordeak
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE HACIENDA (13/09/2016 al 14/09/2017)
    • ADSCRITO. COMISIÓN DE HACIENDA (14/09/2017 al 07/11/2017)