constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

15 UZTAILA 2018

XII LEGEGINTZALDIA

VILÀ GALÁN, SARA

'VILÀ GALÁN, SARAko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 CATALUNYA EN COMÚ PODEM (CECP)
Senatariaren kokapena VILÀ GALÁN, SARA hemizikloan eta dagokion aulkian 126
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraBiografia Jardueren aitorpena Ondasunen eta errenten aitorpenaSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Batzordeak
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE COOPERACIÓN INTERNACIONAL PARA EL DESARROLLO (13/09/2016 al 03/05/2018)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE ASUNTOS EXTERIORES (13/09/2016 al 03/05/2018)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE DEFENSA (14/09/2016 al 03/05/2018)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE TRANSICIÓN ECOLÓGICA (25/05/2017 al 21/11/2017)
    • ADSCRITA. COMISIÓN DE FOMENTO (05/04/2017 al 03/05/2018)
    • ADSCRITA. COMISIÓN DE INDUSTRIA, TURISMO Y COMERCIO (06/04/2017 al 03/05/2018)
    • ADSCRITA. COMISIÓN DE TRANSICIÓN ECOLÓGICA (04/04/2017 al 25/05/2017)
    • ADSCRITA. COMISIÓN MIXTA DE SEGURIDAD NACIONAL (05/02/2017 al 03/05/2018)